Cieszyn,

piątek, 23 listopada 2018

Redakcja otrzymała taką oto informację prasową o otwarciu sklepu Aldi w Cieszynie

Oto co dostałem na redakcyjną skrzynkę mail:

Szanowni Państwo,
przesyłam informację na temat otwarcia nowego sklepu ALDI w Cieszynie.
Pełna treść komunikatu prasowego wraz ze zdjęciami znajduje się w załączniku. W razie potrzeby służę większą ilością i lepszą rozdzielczością zdjęć.

Do Państwa dyspozycji umieszczam także link do filmu ilustrującego nowy koncept wizerunkowy sieci sklepów ALDI:

Do Państwa dyspozycji umieszczam także link do filmu ilustrującego nowy koncept wizerunkowy sieci sklepów ALDI:
https://www.youtube.com/watch?v=k-GtjS5Aytw

W przypadku dalszych pytań pozostaję do dyspozycji.
Drugi majl:

Na Pana prośbę wysyłam poniżej informację prasową o otwarciu sklepu Aldi w Cieszynie. Będziemy wdzięczni za informację, czy możemy liczyć na publikację pressa.
Pozdrawiam serdecznie, Bogna Piechocka, (...)

Otwarcie pierwszego sklepu ALDI w Cieszynie
Jednym z głównych najemców nowopowstałej Galerii Stela w Cieszynie jest renomowana sieć dyskontów ALDI. W czwartek, 22 listopada o godzinie 900 nastąpiło oficjalne otwarcie sklepu o powierzchni 750 m2. Jest to pierwszy sklep sieci w Cieszynie. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji, jak kącik animacyjny dla najmłodszych, degustacje flagowych produktów ALDI czy liczne promocje sięgające nawet 70%. Świętowanie trwać będzie jeszcze 2 dni, w każdym dniu przewidziano inne atrakcje.
Cieszymy się z premiery marki ALDI w Cieszynie, w długo wyczekiwanym przez mieszkańców centrum handlowym. Doskonała lokalizacja i liczne udogodnienia dla klientów sprawiają, że łatwo i wygodnie zrobią zakupy, korzystając również z innych usług galerii – komentuje Eliza Polak, Kierownik Sprzedaży.
Dokładnie 22 listopada klienci nowo otwartego sklepu wezmą udział w degustacjach kawy, napojów, słodyczy i pieczywa z dodatkami. Skorzystają też z promocji cenowych wynoszących nawet 70%, a także otrzymają upominki firmowe. Dla dzieci uruchomiona zostanie specjalna strefa z animacjami: malowaniem buziek oraz balonowym zoo, która będzie czynna w godzinach 11-19.
W piątek na klientów czekają degustacje asortymentu świeżego, w tym pieczywa, owoców i warzyw. W tym dniu sieć przewidziała dedykowaną promocję -20 % na pieczywo wypiekane na miejscu.
Sobota, 24 listopada będzie dniem dla rodzin z atrakcjami takimi jak malowanie buziek i balonowe zoo, stanowisko kreatywne, a także degustacja słodyczy, soków i napoi. Ponad 50 artykułów dla dzieci będzie można w tym dniu nabyć 20 % taniej.
Wnętrze sklepu zostało zaprojektowane w oparciu o nowy koncept wizualny, gwarantujący intuicyjne zakupy w przyjaznym otoczeniu. Jego motywem przewodnim jest świeżość, zarówno pod kątem zaaranżowania przestrzeni, jak i asortymentu i jego ekspozycji. Sieć zadbała o oznaczenia, umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów, nowoczesny design i przestronność nowego sklepu. W trakcie zakupów na klientów czekają liczne udogodnienia, jak np. krajalnica do chleba czy małe wózki dla dzieci.
Klienci ALDI mogą korzystać z parkingu Galerii Stela. Do 2 h parking jest bezpłatny, po tym czasie należy uiścić opłatę zgodnie z cennikiem galerii w parkometrze.
Godziny otwarcia sklepu od poniedziałku do soboty to 700-2100, a w niedziele handlowe 900-1800.
W pierwszym dniu otwarcia (22.11) sklep będzie czynny w godzinach pracy galerii, od 900 do 2000.
Na potrzeby nowego sklepu, sieć zatrudniła około piętnastu pracowników.
---
ALDI to niemiecka sieć dyskontów, posiadająca głównie na zachodzie i południu Polski 129 sklepów i zatrudniająca ponad 2 000 pracowników. Misja ALDI wyraża się w haśle „Wysoka jakość w dobrej
cenie”. Oprócz dostarczania klientom produktów wysokiej jakości w dobrej cenie, spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie.

Dodatkowe informacje: Patrycja Narożna, patrycja.narozna na serw. prart-media.pl, (..)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz